Regiowinnaars 2017

Basisscholen (gesorteerd op plaatsnaam) en teamleden die de regionale finales gewonnen hebben. Zij zullen deel nemen aan de grote finale op 15 november 2017 in de Aula van de UvA (tussen haakjes het nummer van de gastschool op de lijst onderaan):

Het Kompas, ter Aar: Storm Hartman, Rick Dibbets, Deen van Veenendaal (15)
De Horizon, Amsterdam: Lisa Mertens, Kymo Hendriks, Ruben van de Kuijk (7)
De Bonkelaar, Amsterdam: Nicia Zweers, Jorik de Haas, Luuk Gort (23)
Bloemendaalse Schoolvereniging, Bloemendaal: Sarah Mørck, Kasper Lücke, Lena Lücke (13)
Plusklas MICADO, Doetinchem: Siem Keizer, Victor Kramer, Beau Visser (12)
IKC De Vincent, Etten-Leur: Relinde Alberts, Louise van Hekken, Guido Vanlaerhoven (8)
OBS Garmerwolde, Garmerwolde: Max van Leersum, Theije Bulder, Isolde Bulder (16)
De Merwedonk, Gorinchem: Niels Meinardi, Kyan Külekçi, Max Jonker (10)
Koningin Julianaschool, ’s-Gravenpolder: Thirza Maljaars, Tom van Koeveringe, Joas Heijboer (14)
Plusklas CBO Noardwest Fryslan, Harlingen: Edda Kuipers, Judith de Keijzer, Mette Kamminga (17)
DWS Houten, donderdaggroep: Jesse van den Berg, Nicolai de Jongh, Jeroen de Vries (9)
OBS Anne Frank, Leiden: Tristan Veltroni, Katja Venema, Jordi Rosendal (4)
Kindcentrum Amby, Maastricht: Jacy Manders, Maud Veltman, Eline Janssen (6)
CBS de Akker, Meppel: Wessel Adema, Fedde Talma, Annemiek Venema (22)
CBS De Wegwijzer, Nederhemert: Thijmen van Genderen, Giovanni Kuipers, Geroy van de Werken (18)
Kronenburgh, Rijswijk: Paul Rempe, Finn Noordegraaf, Jonatan Janssen (20)
KC de Schutkampen, Smilde: Marije Popken, Jocelyn Olijve, Jaimy de Jong (5)
Plusklas Bunschoten, Spakenburg: Romee Koelewijn, Tristan Jansen, Nils Kok (1)
De Boemerang, Tilburg: Anne Walburg, Linde Joosen, Femke van Huigevoort (21)
Hof ter Weide, Utrecht: Quinten Althues, Emmy Schapendonk, Max Gadella (3)
CBS de Bron, Vriezenveen: Laura Boers, Guusje Smelt, Marith Rohaan (2)
Plusklas Maaswaal College, Wijchen: Bart van Wees, Eleana Vervoort, Stijn van Beek (19)
Develhoek, Zwijndrecht: Tino Smolders, Joey van der Waal, Milan Vermazen (11) 

Gastscholen (Voortgezet Onderwijs) waar de regionale finales van de SlimmerIQuiz 2017 gehouden zijn:

(1) Arcus Lelystad
(2) Bonhoeffer College Enschede
(3) Corderius College Amersfoort
(4) Dalton Voorburg
(5) Dr. Nassaucollege Assen
(6) Eckartcollege Eindhoven
(7) Fons Vitae Lyceum Amsterdam
(8) Gertrudiscollege Roosendaal
(9,10) Gymnasium Camphusianum Gorinchem (dubbel aantal deelnemers en twee winnaars)
(11) Hoeksch Lyceum Oud-Beijerland
(12) Ludger College Doetinchem
(13) Murmellius Gymnasium Alkmaar
(14) Nehalennia Middelburg
(15) Picasso Zoetermeer
(16) Praedinius Groningen
(17) RSG Magister Alvinus Sneek
(18) Sint Janslyceum ‘s-Hertogenbosch
(19) Stedelijk Gymnasium Nijmegen 
(20) Stedelijk Gymnasium Schiedam
(21) Theresialyceum Tilburg
(22) Thomas a Kempis College Zwolle
(23) Zaanlands Lyceum Zaandam 


Sponsors